``````

איך לחסוך בהפקת אירועי חברה

ספטמבר 27, 2018

כיצד מפיק אירועים מנוסה יוצר חסכון בהפקת אירועי חברה

מנהל/ת מחלקת השיווק/הרווחה אשר ממלא את תפקיד אחראי האירועים בחברה יכול להגיע לחסכון משמעותי בסעיף האירועים על ידי שכירת מפיק אירועים מקצועי ומנוסה. למרות שבהנהלה עשויים לעתים לחשוב שניתן להסתדר בלי מפיק, ושהפקה “פנימית” זולה יותר – זוהי חשיבה שגויה.

אצלנו ב- Pure Productions  יש כמה סיבות עקרוניות מדוע השירות שלנו מבטיח גם אירוע מוצלח יותר וגם חיסכון בעלויות:

  • וכמת ההפקה – אנו נייעץ למנהל החברה שעומד מולנו, כיצד לחסוך בתקציב האירוע בכל אספקט אפשרי – אם זה חסכון בכוח אדם, חיסכון בבחירת מקום האירוע, חסכון בחומרי הגלם, וכמובן החשוב ביותר – חסכון אשר נובע ממציאת הפתרון הפקתי המותאם במדויק לתקציב האירוע הנתון.
  • יתרון לגודל – המחירים שאנו מקבלים כחברה מובילה בתחום שאחראית לעשרות אירועים בשנה, הם זולים בהרבה מכל מחיר שיכול הלקוח שלנו לקבל.
  • קריאטיביות – בחברתנו תמצא את המוחות הקריאטיביים והמנוסים שייצרו קונספטים למאות אירועים מוצלחים. אנו נדע כיצד למנף את ערכי החברה, מסריה ומטרותיה הנוגעות לאירוע המסוים, ולהפוך אותם בסיס לקונספט אירוע ייחודי ומנצח.
  • התאמה אישית – בחברתנו מחלקת ייצור ובינוי בהתאמה אישית, בוגרי תואר בעיצוב תעשייתי, ייצרו עבורכם אלמנטים אומנותיים ותפאורה ברמה הגבוהה ביותר ובעלויות שיחסכו עבורכם כספים רבים בהשוואה לשימוש בקבלן חיצוני לצורך זה.

לחסוך את הגרוש

לפעמים לא צריכים לחתוך פינות בכל מחיר. בעסק שלנו ראינו כבר את כל סוגי הלקוחות שמנסים לחסוך כסף. “לחתוך את סעיף הריצוף מתחת לאוהל נראה נהדר על הנייר, עד שיורד גשם”, מפיקנו אומר. “חברת הגברה זולה עשויה להפוך מסיבה/הופעה חיה לחוויית שמיעה צורמת, לרוב מארגן שאינו מיומן לא יבחין בין מפרט סיני זול אל מול מפרט גרמי איכותי לדוגמא”. נתקלנו אפילו בלקוחות המנסים לוותר על היתרי אירוע הכרחיים והגישה שלנו ללקוחות כאלה היא פשוטה “אני מקווה שלא יתפסו אותך- אבל אנחנו לא נהיה חלק מאירוע כזה”.

לדוגמה, היה מקרה לאחרונה שבו ניסיון של לקוח לחסוך כסף באירוע יוקרתי בסופו של דבר עלה בפגיעה במוזמני האירוע ובמוניטין החברה. הלקוח העדיף לוותר על הצללה איכותית מסוג בד דריל, ובחר להישמע לבעלי אינטרס לא מקצועיים ולבחור שימוש בבד לייקרה פשוט. בד לייקרה אינו מצליל אלא מייצר אפקט חממה אשר גרם לאי נוחות והזעת המוזמנים בחליפות.

במקרה נוסף שהכרנו, ניסה לקוח לחסוך ובחר להזמין מוצרים מאתר קניות בינלאומי, זאת ללא הבחנה כי יש מוצרים שהשילוח עבורם מורכב וישנה אפשרות כי מועד הספקתם לא יעמוד בכנה אחד עם מועד האירוע. במקרה זה הלקוח נאלץ להזמין את המוצר מחברה מקומית בהתרעה מאוד קצרה ועל כן העלות הייתה גבוהה משמעותית מהעלות המקורית.

עוד סיפורים אחרונים