``````

איך לערוך חתונה בבית?

ספטמבר 27, 2018

כשמדובר בחתונות, אכן אין כמו בבית!
אם אין להורים שלך ווילה הצמוד לה שטח רחב ידיים, רוב הסיכויים שבית הילדות שלך לא ממש מותאם ל-מאות אורחים, עשרות מכוניות, וכמות נכבדת של נותני שירות.
במידה והשטח המיועד אכן תואם זאת, למרות שתהליך זה עשוי להיות יותר עבודה משחשבת, אתה לא תצטער על שבירת הכוס במקום שאומר לך הכי הרבה.
*השטח המינימאלי המומלץ הינו 2.5 מ”ר למוזמן*.

אתה צריך מקום לחופה
האם יש מספיק מקום לכל האורחים? אם אין, תצטרך להתחיל לחתוך את הרשימה. אל תטעו לחשוב שצפוף זה נעים. תמיד רצוי לשלב מרחב מחולק, לקבלת פנים/ארוחה/מסיבה ואזור מתאים לקיום החופה. חשוב למצוא מקום נעים ונוח עם מרחב מתאים לחופה, רצוי גבוה.
נכון להבין מה מתאים לך:
*חופה מסורתית ( 4 מוטות ופרוכת) דינאמית וקלה לתזוזה בהתאם לסקיצה הנבחרת
לעומת
חופה בנויה (מבנה יציב אשר מאפשר עיצוב מורכב) תישאר קבע לאורך כל האירוע*

אל תנסה לעשות הכול בעצמך
שכירת מפיק אירועים מנוסה תיתן לך נקודת מבט מקצועית על הבית ומה אתה יכול לצפות ממנו. אתה גם צריך אנשי מקצוע כדי לכסות את כל המרכיבים: ההקמה והכשרת השטח, מזון ומשקאות, אופי השירות, הגברה ותאורה ופריסת חשמל, החנייה, הפינוי והניקיון בזמן ובסוף האירוע ועוד’. ישנה כמובן שישנה אפשרות להסתדר לבד אבל בסך הכל עבודה עם המפיק יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר של האירוע – הוא ימצא לך את הספקים האמינים ביותר וגם את המחירים הטובים ובסוף יחסוך לך כסף רב.
*אפשר לחשוב להשקיע ולתכנן את כלל החתונה לפרטי פרטים, אבל מה עם כל שאר הדברים שלא הצלחת לחשוב עליהם… *
טיפוח השטח
טפח את הדשא מספיק מוקדם כדי לתת למרחב האירוע מראה מטופח. לא משנה אם זה אומר להפעיל את מכסחת הדשא או לקחת גנן, השטח בוא תארח את מוזמניך צריך להראות בהתאם. אה כן, גם הפרחים – רצוי שתהיה שתילה מיוחדת של צמחיה רב עונתית.
*חשוב להתייעץ עם הגנן הביתי על מערכת ההשקיה .. לא יהיה נחמד לתקוע יתד (לרוב נדרש כאבטוח הצללות או גשרי תאורה וכו’) בצינור מים מרכזי או לחילופין שמערכת הממטרות תתחיל לפעול בזמן האירוע*

עוד סיפורים אחרונים